Rosi Tekniği İle Hamilelik

Annelik Akupresür en iyi doğal indüksiyon yöntemlerinden biri olarak kabul edilir ve dünyada en çok kullanılan üçüncü yöntemdir. Sizi ve bebeğinizi doğuma hazırlarken ve doğum süreci boyunca çok olumlu bir etkisi olabilir. Kendi evinizin rahatlığında yapabileceğiniz çok basit bir uygulamalı tekniktir. Doğumu tetiklemek için Akupresür kullanılması şiddetle tavsiye edilir, çünkü yalnızca doğumu tetiklemekle kalmaz, doğum rahatsızlıklarını hafifletebilir ve doğum sürecini hızlandırabilir.

Hem erkekler hem de kadınlar doğum yapmanın ne kadar zor olabileceğini anlıyor. Erkekler doğumu ilk elden deneyimlemese de, yoğun acı hissi, sevdikleri birinin doğum yapmasından çok kolay okunabilir. Birçok kadın, hem doğum sırasında hem de sonrasında ağrıyla baş etmeye yardımcı olmak için hastane tarafından sunulan çeşitli ilaç ve ilaçları kullanmaları gerektiğini düşünüyor.

Ancak tıbbi indüksiyonlar giderek daha pahalı hale geliyor, bu nedenle giderek daha az insan maliyetlerini haklı çıkarabiliyor. Neyse ki, doğal olarak ve evde doğumu teşvik etmenin birçok yolu vardır. Bazıları elbette diğerlerinden daha etkilidir, ancak liste aromaterapi, göbek masajları, egzersiz rutinleri ve daha fazlasını içerir.

image

image

Annelik Akupresürü, doğumu tetiklerken kullanmak için doğal olarak çekici bir seçenektir ve sadece aromaterapinin yatıştırıcı özellikleriyle birlikte kullanılması mantıklıdır. Aromaterapi yağları ile birlikte kullanıldığında, akupresür annenin tüm vücudunu gelecek süreç için rahatlatmasına yardımcı olabilir. Aromaterapi, gergin kasları gevşetmeye yardımcı olarak, akupressürü kolayca gerçekleştirmek için daha iyi bir ortam yaratır. Asal gül veya ahududu gibi doğal kokularla stres atılabilir ve yatıştırılabilir. Primrose yağı, serviksin genişlemesine yardımcı olmak için kullanılan popüler bir yağdır.

Bebek servikse düştüğünde, yağ bebeği dışarı itmeye yardımcı olmak için bir kayganlaştırıcı görevi görerek annenin hissettiği sürtünme ve ağrı miktarını azaltır. Kasılmaları güçlendirmeye ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmak için tasarlanmış akupunktur noktalarıyla birlikte kullanıldığında, aromaterapi tekniği ağrıyı gidermede harikalar yaratabilir. Bu aynı zamanda iyileşmede çok faydalıdır ve endişelenecek ilaç yan etkisi yoktur.

Tıbbi bir indüksiyon maliyetinin sizi bebeğinizi geçen dönem taşımaya zorlamasına izin vermeyin. Böyle bir karar vermek zorunda hissetmeden önce seçeneklerinizi kontrol ettiğinizden emin olun!

image

Aşırı su tutulması, tıp dilinde ödem olarak da bilinir. Su, düzenleyici süreci ve hidrasyonu için vücut için önemli olsa da, çok fazla su sağlıklı değildir. Bazı durumlarda, bu yaşamı tehdit edebilir. Bir kişinin dışarı atacağı sıvı miktarı, alınan miktarla aşağı yukarı aynı olmalıdır. Bu görev için, idrar sistemi genellikle vücudun sıvı seviyesinin dengelenmesinden ve düzenlenmesinden sorumludur. Ayrıca, tutulan aşırı sıvılarla, üriner sistemde bir şekilde problemlerin olacağı sonucu çıkar.

Üriner sistemdeki problemler, atıkların vücuttan atılmadığı anlamına da gelir. Bu atıklar uzun süre vücuttan atılamazsa, bu idrar sisteminin düzgün çalışmadığı anlamına gelir. Bu durum uzun süre yönetilemezse, daha fazla atık birikecek ve vücudun diğer organ ve sistemlerinin de etkilenme olasılığı o kadar yüksek olacaktır.

Risk altındaki insanların bu tür durumlar hakkında bir şeyler yapabilmelerinin yolları vardır, bu nedenle ünlü çizgi "önlemek tedaviden daha iyidir". Gerçekten de, kişinin vücuduna dikkat etme konusunda proaktif olması, ciddi sorunların su yüzüne çıkmasını beklememenin en iyi yoludur. İlaç almak, sağlığına dikkat eden çoğu insan için daha iyi bir tavsiye olacaktır. Alternatif yolların olması iyi bir şey. Doğal yol!

Üriner sistem için en iyi bitkilerden biri Baccae ardıç olarak da bilinen Ardıç Berry'dir. Bitki, küçük, gür bir çalı veya yaprak dökmeyen bir ağaçtır. 3-35 feet yüksekliğe kadar büyür ve Rosi yöntemi fiyatları mavi-yeşil iğneleri ve küçük çiçekleri vardır. Meyveler ilk yıllarında başlangıçta yeşildir, ancak bitki büyüdükçe meyvelerin rengi siyaha döner. Damıtmadan önce, meyveler yılda bir kez bitkinin dallarından toplanır ve toprakta kurumaya bırakılır. Bitki, eski uygarlıkta aromatik bir madde olarak kullanılır. Bitki kötü ruhları kovmak için yakılır çünkü eski çağlarda insanların çoğu onun tıbbi kullanımı hakkında hiçbir fikre sahip değildir.

Ardıç esansiyel yağı, ruh halini yükselten ve güçlendiren ılık, odunsu, çam aromasına sahiptir. Bu uçucu yağ, idrar yolu enfeksiyonları, sıvı tutulması ve böbrek taşları gibi idrar rahatsızlıklarının tedavisi için kullanılmaktadır. Bu yağın idrar söktürücü etkisi, en iyi etkisi olarak kabul edilir. Diürez, özellikle üriner sistemde sıvı atılımı anlamına gelir. İdrar akışını ve sıklığını artırma etkisi, böbreklerdeki ve mesanedeki bakterilerin yok edilmesinde ve atılmasında büyük ölçüde yardımcı olabilir.