Agassi yanak

Ne egzersiz ne de en son moda diyet, yıllarca biriken boyun yağ birikintileri ve sarkık cildin üstesinden gelemediğinde, "hindi boynu" sorunlarınız en iyi şekilde denenmiş ve kanıtlanmış kozmetik cerrahi ile çözülebilir.

Vücut Şeklinizden Ve Görünümünüzden Vazgeçmeyin. Büyük cilt kırışıklıkları, boyun yağ cepleri ve ortaya çıkan gıdı görünümü ile dolaşmaya gerek yok. Çözüm? "Vücut yağ toplama" liposuction ile geleneksel boyun germe kozmetik prosedürünü birleştirerek çarpıcı vücut şekillendirme sonuçları elde edebilirsiniz. Sonuç olasılıkları? Daha pürüzsüz bir cilt, gıdıyı ortadan kaldırır, tedavisi zor boyun yağ birikintilerini azaltır, cilt fleplerini ve buna bağlı olukları ve çizgileri azaltır.

image

Ulaşılabilir Beden İmgesi Hedefleri Oluşturma - Gıdı Estetiği. Reed ince süper modeller, çıkık elmacık kemikli güzellikler ve diğer düzgün vücutlu kadın vücut şekli "idealleri" çoğumuz için genellikle hayali illüzyonlardır. Bunun yerine, cerrahınızla birlikte çalışarak ve yüksek teknolojili bilgisayar görüntüleme programlarından birini kullanarak, vücut tipinize, yaşınıza ve arzularınıza en uygun boyun yağını azaltma ve "görünüm"ü tam anlamıyla keşfedebilir ve karar verebilirsiniz.

Çift Çene Ameliyatında Neler Yapılır? Anestezikler, neşterler ve ameliyathaneler dahil olmadan önce, ameliyat öncesi yukarıdan aşağıya bir sağlık taraması sınavına girerek genel sağlığınız hakkında bilgi edinmek isteyeceksiniz. Anahtar, tüm sağlık risklerini belirlemek ve azaltmaktır.

image

*Kesiler ve Sarkık Ciltlerin Azaltılması. Boyun germe ameliyatı aslında daha düşük bir yüz germe prosedürünü "yansıtır". Tedavi alanları içerisinden ince kesiler yapılır. Yedek gevşek cilt "hasat edilir".

* Boyun Fazla Yağlarının Alınması. Gıdılı bir çene, aşırı boyun yağının yanı sıra gerilmiş sarkık cilt kıvrımlarını yansıttığından, boyunda biriken yağları güvenli bir şekilde çıkarabileceksiniz.

* İşi Bitirmek. Gıdıdaki cilt gevşekliği ve vücut yağı sık görülen şikayetler olduğundan, cerrahınızın hem fazla materyalleri çıkarmak hem de cildinizi doğru pürüzsüz bir cilt sonucu verecek şekilde geri döndürmek için beceri ve özenli hafif bir dokunuşa ihtiyacı vardır. minimum görünür yara izi.

Boyun Yağını Oluşturma ve İnç Kaybetme. İnsanlar ve onların gıdı semptomları farklılık gösterse de, V Line yanak gıdı boyun germe ameliyatınızın bir sonucu olarak 2 ila 3 inç gevşek deriyi ve bir kilo veya daha fazla birikmiş cilt yağını kaybedebilirsiniz.

Boyun Germe ile Orta Yüz Germe veya Diğer Estetik İşlemlerin Birleştirilmesi. Sanat ve estetik, estetik cerrahi sürecini yönlendirir. En iyi cerrahlardan alınan en iyi sonuçlar, kaçınılmaz olarak "sanatsal beceriyi" yansıtır.

Bu, çift çene görünümü için ne anlama geliyor? Boynundan alnına kadar tüm kafanın daha "küresel" bir değerlendirmesini önerebilir. Niye ya? Çünkü genel vücut imajı hedefleriniz güzellik, denge ve simetri ile ilgilidir. Bitişik bölgelere atıfta bulunmadan bir bölgede herhangi bir ameliyat yapmak, doğru görünmeme riskiniz artar.

Sorularınız. Soru sorduğunuzdan emin olun... "Bütün başım ve boynum açısından nasıl görüneceğim?". Ardından, dikkate almak için bazı yüksek kaliteli görüntüleme seçenekleri edinin. Artık gerçekte neyin gerçekçi ve tıbbi açıdan uygun olduğuna karar vermeye hazırsınız.

Bu romanı Tunus'ta 36 derece sıcaklıkta tekrar okumak keyifli ve biraz sıra dışı bir deneyimdi! Ara sıra gölgede orta dereceli fırında otururken, Bathsheba ve Oak, pratiklikleri ve tutkuları mahvolduklarını kanıtlayan diğer karakterlerin enkazları ve yaşamları arasında çok pragmatik romantizmlerini güreştiler. Roman, çalışma ve işbirliği yoluyla hayatta kalmayı önerir ve anlatıdaki bu temel değer, başkalarının ateşli, pervasız dürtülerine kıyasla donuk ve uysal olmaktan uzak, mizah ve nihayet şifa sağlar. Oak'ın gaza basmış koyunları kurtardığı ve yığınların Oak'ın mükemmel yetkinliğini ve özenini ve Hardy'nin duyusal becerilerini aktardığı sahneler, fevkalade düşündürücü ve psikolojik olarak uygundur:

Yanağında bir zefirin kıvrıldığını hissetti ve döndü. Bathsheba'nın nefesiydi - onu takip etmişti ve aynı deliğe bakıyordu.'

image

Çılgın Kalabalıktan Uzakta, karakterlerin çitlerden, çatlaklardan ve kapılardan birbirlerini izlediği 'gözetleme tom' anlarıyla dolu! Bu an güzelce ortaya konmuştur, 'zephyr' metaforu Bathsheba'nın fizikselliğinin büyüsünü kaydeder... dahası, nefesi, yaşam gücü Oak'ı büyüler. Oak için Yunanlılardan gelen herhangi bir efsane kadar özel ve büyülü. Bu ortak izlemenin sadeliği, onların doğal eşitliğini ve Bathsheba'nın Oak'a olan bilinçsiz çekiciliğini araştırıyor. Bu sahne ne kadar güzel erotik ve yine de onların tereddütlerini ve gecikmelerini nasıl ortaya koyuyor.

Hardy, Bathsheba'ya sözde 'büyük' ​​romanlarda gerçekten ender rastlanan nihai mutluluğuna izin verir ve ayrıca Bathsheba'ya karakterizasyonda özerklik verme konusunda zekidir. Sapık, meydan okuyan benliğine sadık kalıyor ve sonunda bu Bathsheba sonuçları öğrenmiş olsa da, sonunda gölgeli, terbiyeli bir figür görmüyoruz!

' Beni bir daha görmek bile istemediğini düşündüğümden beri seni çok daha fazla düşündüm.'

İnsan doğası sapıktır! Bu itiraf, Bathsheba'nın kendini beğenmişliğini ve inatçılığını tamamen koruyor. Yine de aralarında var olan dürüstlüğü ve yakınlığı pekiştirir. Bu yakınlık, ilişkilerini yükseltir ve gelecekteki evliliklerini ve mutluluklarını kesinleştirir.

Son derece izlenimci ve hassas olduğu için ve bir Katherine Mansfield hikayesinde veya bir Monet tablosunda tutulamayacak kadar son bir bakış:

"On dakika sonra, büyük ve küçük bir şemsiye aynı kapıdan ve sisin içinden kiliseye giden yol boyunca hareket ederken görülmüş olabilir."

Sıradanlığın hassasiyeti burada hissedilir. Meşe ve Bathsheba'ya okuyucunun ve toplumun spekülatif gözünden biraz mahremiyet verilir ve onların şemsiyesi altında kutsal ve vaat kalır!

Harika!